DZIEŃ ZIEMI - APEL DLA UCZNIÓW KLAS 0 - III

23 kwietnia uczniowie klas 0 - III wzięli udział w apelu, który poświęcony był Dniu Ziemi. Apel przygotowali uczniowie klasy I c pod kierunkiem wychowawczyni, pani Ewy Banaszewskiej. Uczniowie wychowania zintegrowanego i klas "0" wysłuchali wierszy i piosenek o tematyce przyrodniczej i ekologicznej. W uroczystości wzięli udział Dyrektor Szkoły, pan Wojciech Wegner oraz wicedyrektor, pani Renata Szwarc. Uczniowie klas młodszych, podobnie jak ich starsi koledzy, propagowali ochronę przyrody, środowiska naturalnego, ekologię. Dzień Ziemi to nazwa akcji prowadzonej corocznie wiosną, której celem jest promowanie postaw ekologicznych w społeczeństwie. W tym roku po raz 38 obchodziliśmy Światowy Dzień Ziemi, w Polsce akcja przeprowadzona była po raz 18.

Poleć Stronę Znajomemu